internetové

rádio Vysíláme pro Vás

“Vysílání České Konference”

 

Další vysílání České Konference je před Velkým pátkem, což samo o sobě vybízí k velkým tématům i zamyšlením, ke kterým se ve středečním živém vysílání také dostaneme.

Prvním hostem bude Mgr. Stanislav Novotný, který je pro CZEXIT. Publicista, předseda Asociace nezávislých médií, občanský aktivista, spoluzakladatel Křesťanskodemokratické strany, zakladatel Úřadu pro dokumentaci a vyšetřování zločinů StB, … Jeho postoje a názory na současný stav v naší zemi, ale i ve světě jsou rozhodně k zamyšlení.

Již tradičně v našem “Vysílání ČK” přivítáme našeho zahraničního zpravodaje Mariana Kechlibara v pořadu “Na západní frontě klid” a podíváme se, co se odehrává v Evropě, ale i za oceánem. Přijďte od 20:00 do bezpečné zóny našeho vysílání vyslechnout nejnovější zprávy ze zahraničí z trochu jiného úhlu pohledu.

A abychom to vzácné přicházející sváteční období mohli prožít v klidu a s větším naladění, bude naším opětovným hostem Mgr.Hana Tonzarová, Th.D. , která je duchovní Církve československé husitské. Pohovoříme o Velkém pátku a významu velikonočních svátků. Jistě to bude netradiční pohled, který nám může pomoci k vnitřnímu uvědomění, proč tu jsme a kam kráčíme.

V samotném závěru uslyšíme povzbudivá slova z textu “Blahoslavenství” v přednesu I. Křížové

Co dodat závěrem, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání České Konference” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací, které do našeho života rozhodně patří.

Buďte ve střehu a s námi ve středu v živém vysílání na novém internetovém rádiu VPV – Vysíláme pro vás  (www.vysilameprovas.cz).

„Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!“

Můžete nám psát a volat během vysílání na: studio@vysilameprovas.cz a tel.: 607 647 605

 

Hosté pořadu “Vysílání  České Konference” byli:

Věra Ludíková, prof. MUDr. Jana Pirk, DrSc., Mgr. Stanislav Novotný, Jan Petránek, Ing. Vít Syrový, Milan Vidlák, Jaroslav Kuchař, Ing. Radek Novotný, Pplk. v.z. MUDr. Marek Obrtel, JUDr. Marie Vodičková, Lenka Procházková, Radomír Pekárek, Oldřich Zajíc, Jaroslav Bašta, Jan Michal Kubín, prof. MUDr. Pavel Kalvach, CSc., Michal Roškaňuk, Jan Veleba, MUDr. Jaroslav Špatenka, CSc., Michal Semín, Mgr. Bc. Vít Rakušan, Petr Hepnar, Alexandr Tomský, Gabriela Filippi, Jan Bím, Dana Feminová, Mgr. Pavel Kraemer, Ph.D., Oldřich Zajíc, …

Záznamy starších pořadů:

Vysílání ČK před velkým pátkem bylo o velkých tématech, jako např: CZEXIT, Národní obrození,… se Mgr. Stanislavem Novotným a nebo téma Velikonočních svátků, duchovního poznávání a víry s Mgr.Hanou Tonzarovou, Th.D. a určitě nesmíme zapomenout na aktuální informace ze světa v jedinečném podání s  RNDr. Marianem Kechlibarem, Ph.D


 

Jaroslav Kuchař, Oldřich Zajíc, Marian Kechlibar a Hana Tonzarová to byli hosté dalšího vysílání ČK. O čem to bylo? – Domácí polit. scéna. Co si myslí občané naší země o současném dění. Brexit, horké novinky z evropského polit. dění a v závěru inspirace pro duši i zamyšlení nad smyslem života, hledáním pravdy a víry.


 

Zdravé jídlo, politika a vzdělávání, to byla témata našeho vysílání ČK, kdy jsme ve studiu přivítali ing. Víta Syrového nebo též “ing. Éčko” poradce v oblasti výživy a zdravého životního stylu, autora knih: Tajemství výrobců potravin, Tajemství krve, Tajemství kosmetiky,… Samozřejmě jsme se M. Kechlibarem podívali na “Západní politickou frontu”, kde už dávno není klid. V závěru jsme pohovořili s ředitelem Institutu pro podporu inovativního vzdělávání Mgr. Pavlem Kraemerem, Ph.D.


 

V tomto vysílání ČK jsme hovořili s Danou Feminovou o humanismu, uprchlících, ale i o životě, který by neměl ztratit soucit, lidskost a ochotu pomáhat trpícím. M. Kechlibar nás obsáhle informoval o dění v USA, ale též v Evropě. Jeho politický rozhled, názory a postřehy jsou výjimečné a stojí za poslech. Též jsme se ohlédli za předešlými ročníky ČK a jejím navrhovaným projektem Cestou Cti, kterou přečetl Jan Konfršt. V závěru jsme vyslechli povzbudivá slova pro naše životní cesty od básnířky Věry Ludíkové – “Nevěřme pomluvám” v přednesu Ireny Křížové.


Více.

Novým hostem ve vysílání ČK byla andragožka a expertka v oblasti šikany na pracovišti, zakladatelka Mobbing Free Institutu, informačního portálu sikanavpraci.cz a  ALL Festivalu – Litoměřice Mgr. Michaela Švejdová, .
Náš zahraniční zpravodaj Marian Kechlibar v pořadu “Na západní frontě klid”, nás informoval co se odehrává v Evropě, ale i v USA. V dalším “Ohlédnutí s Českou Konferencí” jsme vyslechli důležité myšleneky a inspirace z ČK a také výběr myšlenek T. G. Masaryka v jedinečném přednesu Lukáše Hlavici.  V povzbudivých závěrečných slovech pro naše životní cesty zazněl text “Krajina mylosti” od básnířky Věry Ludíkové v přednesu Ireny Křížové.


 

Obsah záznamu z 1. 2. 2017


 

Obsah záznam z 1. 1. 2017


Živě 12.4.2017 v 19:00.

Pořadem vás provází:

Karel Kříž

Koordinátor a moderátor České Konference, umělecký řezbář, autor knihy “Tajemství a síla slova”, instrumentalista, hráč na fujaru.

www.stromyazivot.cz

www.tajemstviasilaslova.cz

www.ceskakonference.cz

Vložte Váš e-mail, pokud chcete být informováni o dalším živém vysílání.

Vysílání ČK podporují